Absolvent konzervatoře v Arrasu, Rueil-Malmaison a CNSMDP. Marc Geujon byl postupně solotrumpetistou Orchestre de la Garde Républicaine, Mulhouse, Picardie a Pařížského komorního orchestru. Geuojn je členem žesťového kvintetu Pařížské opery. Byl také hlavním hostujícím trumpetistou mnoha francouzských a zahraničních orchestrů a hrál pod vedením slavných dirigentů (Herbert Blomstedt, Semjon Byčkov, Myung-whun Chung, Gustavo Dudamel, Armin Jordan, Philippe Jordan, Kurt Masur, Georges Prêtre, Esa-Pekka Salonen, Valery Gergiev…)
Kromě své kariéry orchestrálního hráče hraje Marc Geujon také pravidelně jako sólista. Velký vliv na něj měl jeho učitel Éric Aubier, který ho poté pozval, aby se podílel na jeho koncertech, a to zejména v roce 1997 během turné s Mauricem Andrém a komorním orchestrem Paula Kuentze. Ať už s orchestrem, v recitálu s klavírem, varhanami nebo za doprovodu komorních těles často vystupuje v Evropě, Asii a Spojených státech.
Marcův repertoár sahá od baroka až po hudbu 21. století. Komorní hráč, člen žesťového kvintetu Pařížské opery. Poté, co vyučoval na Rueil-Malmaison a Saint-Maur-des-Fossés byl jmenován profesorem na Pařížské konzervatoři a je odhodlán udržovat tradici francouzské školy hry na trubku iniciovanou jeho slavnými předchůdci a zároveň rozvíjet mezinárodní spolupráci s umělci a pedagogy z celého světa.
Marc Geujon již mnoho let spolupracuje se Schilkem, slavným výrobcem nástrojů v Chicagu (USA).
Trombonista Jeremy Wilson, docent Trombonu na Vanderbilt University, je uznáván pro všestrannost a lyričnost své hry, stejně jako pro svůj odhodlání vyučovat mladé budoucí profesionály. Od roku 2016 premiéroval více než 30 skladeb pro trombón, přičemž mnoho z těchto děl nahrál na svých dvou albech Perspectives a For the Beauty of the Earth. Je tvůrcem metody “Body Mind Spirit”, holistické metody, která pomáhá hudebníkům efektivně hrát a budovat zdravou a naplňující kariéru. Mezi trombonisty je dobře známý pro svůj “Standard Repertoir Project”, pokračující sérii YouTube videí standardních trombónových děl, která od svého zahájení v roce 2018 nasbírala statisíce zhlédnutí.
Před svým příchodem do Vanderbiltu vyhrál Wilson svůj vůbec první orchestrální konkurz a strávil 5 sezón jako člen Vídeňské filharmonie a její sesterské organizace, orchestru Vídeňské státní opery. Jako komorní umělec je členem „superskupiny Aries Trombone Quartet“, Blair Brass Quintet (Vanderbiltův fakultní kvintet) a komorního tria TRIIIOMNIA. Wilson je se svým blízkým vztahem k jazzu členem Ryan Middagh Jazz Orchestra se sídlem v Nashvillu a dříve byl členem známého One O’Clock Lab Band na University of North Texas.
Wilson, vysoce uznávaný jako učitel, vedl mistrovské kurzy a přednášky na univerzitách a konzervatořích po celém světě a vyučoval na semináři Alessi, Pokorny Low Brass Seminar a na různých pozounových festivalech. V roce 2017 obdržel cenu za přínos ve svém oboru od fakulty Blair School.
Mezi jeho učitele patřili Don Hough, Vern Kagarice, Jan Kagarice, Tony Baker a Tom Lundberg. Wilson v současné době žije ve Franklinu v Tennessee se svou ženou Kristi, jejich třemi dětmi a psem Teddym.
Marek Zvolánek se narodil v roce 1974 v Praze. Na trubku začal hrát v sedmi letech v Hudební škole hlavního města Prahy. Jeho studia pokračovala na konzervatoři ve třídě profesora Antonína Vaigla. Již během studií na sebe upozorňoval svými úspěchy a tak se rozhodl své dosavadní vzdělání rozšířit u známých evropských kapacit, Hanse Ganche, profesora Salzburského Mozartea a Konradina Grotha z Berlínské hudební akademie. Již v 18 letech se stal členem České filharmonie, kterou v té době řídil Václav Neumann. Jako sólista opakovaně vystupuje na významných pódiích uznávaných i v mezinárodním měřítku, jako jsou například festivaly Pražské jaro, Smetanova Litomyšl, Janáčkův máj, Bratislavské hudební slavnosti, Mezinárodní festival Český Krumlov, účinkoval se Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK, Pražským komorním orchestrem, Sukovým komorním orchestrem, Komorním orchestrem České filharmonie, Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Filharmonií Hradec Králové, Filharmonií Bohuslava Martinů, Moravskou filharmonií Olomouc, Talichovým komorním orchestrem, Novou Lužickou filharmonií, Komorním orchestrem hlavního města Bratislavy - Capella Istropolitana, Janáčkovou filharmonií Ostrava a dalšími
Od roku 2006 je členem prestižního souboru Ten of the Best. Deset trumpetistů vybraných z celého světa, spolu se svým uměleckým vedoucím prof. Otto Sauterem, propojují ve své interpretaci to nejlepší z jazzu, popu a klasiky. Marek Zvolánek se podílel na řadě CD, z nichž za všechny jmenujme alespoň nahrávku Braniborského koncertu č. 2 F dur z roku 1997 pro americkou společnost Crystal Records. Jeho sólovou činnost reprezentuje nahrávka barokních koncertů z roku 2003. Vydala ji Cube Bohemia, v jejichž klasickém labelu je toto CD nejprodávanější. Jsou na něm zastoupeny skladby M. Haydna, F. X. Richtera. ("...Vše vytváří téměř dokonalou scenérii pro mimořadný posluchačský zážitek i v celosvětovém srovnání……”), ("…Myslím, že CD barokních koncertů M. Zvolánka má velkou šanci zasáhnout do hudebního povědomí i v mezinárodním rozsahu…”), Harmonie leden 2007.
V roce 2008 založil žesťové septeto Czech Brass, nevšední soubor, jenž představuje ve svém repertoáru neomezenou žánrovou pestrost. Czech Brass obohacuje svým typickým zvukem posluchače napříč celou Evropou. V roce 1998 se stal stálým členem Hudebního studia Smečky, jednoho z nejznámějších nahrávacích studií ve světě. Zde Marek Zvolánek natočil hudbu k přibližně čtyřem stovkám filmů, seriálů, počítačových her či CD nosičů. Nahrával pro známé světové produkce (Georg Lucas, David Lynch, Roman Polanski, Tom Cruise, Carl Davise, Silvestr Stallone, Rachel Portman, Elmer Bernstain…).
V současné době je Marek Zvolánek sólotrumpetistou Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK.